Vyber si pozici Potkejme se
Zůstaň v kontaktu

Tax & Accounting

U nás porosteš rychleji než daňové sazby.

  • Úvod
  • Tax & Accounting

Tax & Accounting

Jsme nejpočetnějším týmem ve skupině Grant Thornton, máme přes dvě stě expertů. Zakládáme si na profesionálním vystupování a komunikaci. Přistupujeme stejně profesionálně k menším i větším klientům a stojíme za nimi ve všech daňových a účetních otázkách. Jsme připraveni jim poskytnout dlouhodobou poradenskou podporu a děláme vše pro to, aby naše poradenství bylo co nejefektivnější.

Pokud tě s čísly baví svět a nemáš rád nudu, připoj se k našemu týmu. Vždy ti dáme příležitost se dále posouvat a s námi na své kariérní cestě nešlápneš vedle. Velmi nám záleží na pravidelném vzdělávání napříč všemi pozicemi. Každý den budou pro tebe připraveny nové výzvy a daňový svět pro tebe bude jedno velké dobrodružství. Společně umíme najít vždy řešení a týmová spolupráce je pro nás důležitá. Stejně rádi radíme klientům i našim juniornějším kolegům.

Právě hledáme

Průběh výběrka

1
Pošli CV

Prozkoumej náš kariérní web, vyber si tým a zašli CV a motivační dopis.

2
Pohovor a testy

My poznáme tebe, ty poznáš nás. Nejde o zdlouhavé vícekolové pohovory a u testů tě nechceme rozhodně nachytat nebo vystresovat.

3
Finální pohovor

Při finálním pohovoru s manažerem a dalšími členy týmu se dozvíš, co Tě čeká a nemine a na co se můžeš těšit.

Karierní cesta

Tax
Accounting

Assistant

Jsem významnou podporou pro seniornější kolegy. V rámci týmu spolupracuji na přípravách pro daňové výstupy, reportech a business analýzách. Rozhodně tu nejsem jen pro kopírování a jinou administrativu.

Consultant

Analyzuji klientská data a přicházím s vlastními návrhy řešení. Snažím se, aby naše poradenství bylo co nejefektivnější. Shromažďuji a vyhodnocuji veškeré podklady pro přípravu daňových přiznání a daňových stanovisek. Vzdělávám se ve své oblasti.

Senior Consultant

Samostatně řeším standardní záležitosti pro klienty, pouštím se i do řešení těch zcela specifických. Finalizuji a kontroluji výstupy pro jednotlivé klienty. Připravuji se na vedení vlastních projektů a jsem mentorem pro juniorní kolegy.

Manager

Jsem v každodenním kontaktu s klienty a řeším jejich daňové otázky. Starám se o rozvoj a hodnocení lidí v týmu. Řeším složitosti, které daňové prostředí přináší. Mám zodpovědnost za řízení celé zakázky. Pomáhám klientovi splnit všechny zákonné požadavky.

Zuzana Kalincová

Když jsem dokázala dobře zorganizovat tým a projekty, mohla jsem si naplánovat třeba i dva měsíce volna a podařilo se mi tak i při celkem náročné práci procestovat kus světa.

Partner

Zodpovídám nejen za obchodní výsledky, ale i kulturu a podmínky v naší Service Line. Řeším pro klienta dlouhodobou poradenskou podporu.

Petra Vaněčková

Od absolventa zkoušky daňového poradce ke zkušební komisařce

Accountant

Po zaučení se vypracovávám na samostatnou účetní. Mám možnost rozvíjet se ve všech oblastech účetnictví. Zpracovávám veškeré portfolio prvotních dokladů.

Kristýna Karásková

Je tu přátelská atmosféra a pocit uvolněnosti, který jsem měla z pohovoru, zde panuje všude.

Senior Accountant

Vždy jsem k dispozici poradit ostatním členům týmu. Vidím budoucnost v digitalizaci účetnictví. Žádná oblast business života klienta mi není cizí.

Manager

Vedu tým a získávám nové projekty. Řeším spolupráci napříč jednotlivými Service Line. Pravidelně se účastním interních i klientských schůzek. Dokážu obratem reagovat na potřeby klienta.

Partner

Zodpovídám nejen za obchodní výsledky, ale i kulturu a podmínky v naší Service Line.  Řídím a koordinuji celý tým našich expertů.

Volné pozice

Pracovní pozice
Oddělení
Město
Senior consultant daňového týmu - pobočka Brno Brno Tax & Accounting Brno
Assistant / Consultant v daňovém oddělení - pobočka Ostrava Ostrava Tax & Accounting Ostrava
Mzdový/á účetní Praha hl.m. Tax & Accounting Praha hl.m.
Finanční účetní Praha hl.m. Tax & Accounting Praha hl.m.
Odborný Asistent v daňovém oddělení Praha hl.m. Tax & Accounting Praha hl.m.
Web tymjenejvic.cz říká:
This is a warning message.