Vyber si pozici Potkejme se
Zůstaň v kontaktu

Advisory

Jsme tým poradců, kteří se spolu umí zasmát.

Advisory

Lídrům českého trhu v oblasti energetiky, telekomunikací, ale i veřejným a státním institucím a řadě dalších firem pomáháme čelit výzvám. Náš tým přibližně šedesáti poradců, který se postupně rozrůstá, přináší čerstvý vítr, nadhled, inspiraci a nápady na praktická řešení, která společně s klientem proměňujeme v realitu. 

U nás svůj potenciál objeví každý, kdo se rád učí nové věci, je kreativní a cílevědomý. Pomůžeme ti se posunout dál a zaručíme ti kariérní i osobní rozvoj. 

Překvap se v našem týmu tím, co dokážeš. 

Právě hledáme

Průběh výběrka

1
Pošli CV

Rozhovor s naší HR guru Kačkou a předvýběr uchazečů dle CV a motivačních dopisů

2
Rychlé výběrko – poznáme tě a ty poznáš nás

„Konzultantské výběrko“ – 5 tematicky odlišných místností, 10 budoucích kolegů, tvých 75 minut v roli konzultanta.

3
Finální pohovor

Se šéfem a dalšími členy týmu.

Karierní cesta

Business Analyst

Seznamuji se se všemi týmy ve firmě a poradenstvím obecně. Jsem po ruce každému, kdo zrovna potřebuje, a díky tomu zjišťuji, jaké by mělo být mé zaměření. Poznávám různorodou „mravenčí práci“, skrze kterou se uvádí v život odborné znalosti seniorních kolegů.

Junior Consultant

Chodím na schůzky s klienty, dělám zápisy a hlídám dílčí úkoly. Podílím se na přípravě nabídek, upravuji texty a podklady a především zpracovávám dílčí výstupy v rámci konkrétních projektů. Identifikuji oblasti, kterým se věnovat nebudu a postupně tak pracuji s užším okruhem lidí.

Consultant

Začínám pracovat samostatně, ale vždy mám u sebe někoho, s kým se můžu poradit. Dodávám kvalitní výstupy, které nepotřebují revizi, a zvládám samostatné schůzky s klientem. Vytvářím si expertízu v konkrétní oblasti manažerského poradenství.

Senior Consultant

Mám zodpovědnost za řízení projektů, hlídám budget a spolupracuji s juniornějšími členy týmu. Začínám být rovnocenným partnerem pro klienta, protože si postupně prohlubuji znalosti v konkrétní oblasti. Získávám na starost svého prvního juniora, jehož jsem mentorem.

Karolína Štěpánková

V práci je pro mě důležité mít se na koho spolehnout a vzájemně si důvěřovat. Podílím se i na interních aktivitách a vím, že firmě na mých názorech záleží.

Manager

Prohlubuji si znalosti, přináším konkrétní témata, která nabízím stávajícím i novým klientům. Jsem Team Leaderem, mám odpovědnost za svůj tým, jejich výkony a vytíženost.

Karel Seidel

Vím, že nemůžu zvládat všechno. Oceňuju proto, že tu mám tým, na který se můžu spolehnout - od juniorů až po partnery.

Senior Manager

Jsem expertem na svou oblast. Vedu tým, získávám nové klienty a řídím projekty. Starám se o rozvoj kolegů v týmu. Podílím se na strategických rozhodnutích firmy.

Partner

Zodpovídám nejen za obchodní výsledky, ale i kulturu a podmínky v naší Service Line. Pořád ale rád zajdu na pivo s juniornějšími kolegy.  

Honza Zajíček

Má cesta vedla od vyúčního listu v oboru kuchař/číšník , dnes jsem partnerem úspěšné mezinárodní firmy.

Volné pozice

Pracovní pozice
Oddělení
Město
Junior projektový manažer pro Dotace Praha hl.m. Advisory Praha hl.m.
Junior projektový analytik pro Evaluace Praha hl.m. Advisory Praha hl.m.
Senior Project Manager Praha hl.m. Advisory Praha hl.m.
Web tymjenejvic.cz říká:
This is a warning message.