Vyber si pozici Potkejme se
Zůstaň v kontaktu

Advisory

Jsme tým poradců, kteří se spolu umí zasmát.

Advisory

Lídrům českého trhu v oblasti energetiky, telekomunikací, ale i veřejným a státním institucím a řadě dalších firem pomáháme čelit výzvám. Náš tým přibližně šedesáti poradců, který se postupně rozrůstá, přináší čerstvý vítr, nadhled, inspiraci a nápady na praktická řešení, která společně s klientem proměňujeme v realitu. 

U nás svůj potenciál objeví každý, kdo se rád učí nové věci, je kreativní a cílevědomý. Pomůžeme ti se posunout dál a zaručíme ti kariérní i osobní rozvoj. 

Překvap se v našem týmu tím, co dokážeš. 

Právě hledáme

Průběh výběrka

1
Pošli CV

Rozhovor s naší HR guru Kačkou a předvýběr uchazečů dle CV a motivačních dopisů

2
Rychlé výběrko – poznáme tě a ty poznáš nás

„Konzultantské výběrko“ – 5 tematicky odlišných místností, 10 budoucích kolegů, tvých 75 minut v roli konzultanta.

3
Finální pohovor

Se šéfem a dalšími členy týmu.

Karierní cesta

Business Analyst

Seznamuji se se všemi týmy ve firmě a poradenstvím obecně. Jsem po ruce každému, kdo zrovna potřebuje, a díky tomu zjišťuji, jaké by mělo být mé zaměření. Poznávám různorodou „mravenčí práci“, skrze kterou se uvádí v život odborné znalosti seniorních kolegů.

Junior Consultant

Chodím na schůzky s klienty, dělám zápisy a hlídám dílčí úkoly. Podílím se na přípravě nabídek, upravuji texty a podklady a především zpracovávám dílčí výstupy v rámci konkrétních projektů. Identifikuji oblasti, kterým se věnovat nebudu a postupně tak pracuji s užším okruhem lidí.

Consultant

Začínám pracovat samostatně, ale vždy mám u sebe někoho, s kým se můžu poradit. Dodávám kvalitní výstupy, které nepotřebují revizi, a zvládám samostatné schůzky s klientem. Vytvářím si expertízu v konkrétní oblasti manažerského poradenství.

Senior Consultant

Mám zodpovědnost za řízení projektů, hlídám budget a spolupracuji s juniornějšími členy týmu. Začínám být rovnocenným partnerem pro klienta, protože si postupně prohlubuji znalosti v konkrétní oblasti. Získávám na starost svého prvního juniora, jehož jsem mentorem.

Karolína Štěpánková

V práci je pro mě důležité mít se na koho spolehnout a vzájemně si důvěřovat. Podílím se i na interních aktivitách a vím, že firmě na mých názorech záleží.

Manager

Prohlubuji si znalosti, přináším konkrétní témata, která nabízím stávajícím i novým klientům. Jsem Team Leaderem, mám odpovědnost za svůj tým, jejich výkony a vytíženost.

Jirka Čepica

Od pharma-consultingu k telekomunikacím a internímu vzdělávání

Senior Manager

Jsem expertem na svou oblast. Vedu tým, získávám nové klienty a řídím projekty. Starám se o rozvoj kolegů v týmu. Podílím se na strategických rozhodnutích firmy.

Partner

Zodpovídám nejen za obchodní výsledky, ale i kulturu a podmínky v naší Service Line. Pořád ale rád zajdu na pivo s juniornějšími kolegy.  

Honza Zajíček

Má cesta vedla od vyúčního listu v oboru kuchař/číšník , dnes jsem partnerem úspěšné mezinárodní firmy.

Volné pozice

Pracovní pozice
Oddělení
Město
Projektový manažer v týmu dotačního poradenství Česká republika Advisory Česká republika
Junior projektový manažer pro Dotace Praha hl.m. Advisory Praha hl.m.
Junior projektový analytik pro Evaluace Praha hl.m. Advisory Praha hl.m.
Business Analyst v týmu Business Risk Services Praha hl.m. Advisory Praha hl.m.
Business Analyst Praha hl.m. Advisory Praha hl.m.
Web tymjenejvic.cz říká:
This is a warning message.