Vyber si pozici Potkejme se
Zůstaň v kontaktu

Legal

Neplav v právu, stoupej s námi.

Legal

Jsme česká advokátní kancelář se silným týmem tvořeným právníky s rozsáhlými zkušenostmi z předních českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Jsme tedy více než obeznámeni s praxí mezinárodního prostředí, kterou dokážeme propojit s hlubokými znalostmi místních poměrů i legislativy, což nám umožňuje poskytovat široké spektrum právních služeb. Díky pestrému prostředí spolupracující poradenské společnosti u nás dostanete možnost zaměřit se na oblasti, které vás zajímají a dále tak rozvíjet svou praxi. Usilujeme o to, aby každý v kanceláři profesně i odborně rostl. Samostatnost oceňujeme, ale nikdy nebudeš na nic sám.

Právě hledáme

Průběh výběrka

1
Pošli CV

O předvýběr uchazečů se postará naše office managerka a některý z advokátů odpovídající za danou oblast.

2
Ukaž, kdo jsi a co umíš

Na osobní schůzce si prověříme tvé odborné znalosti, a zjistíme, jestli zapadneš do naší party.

3
Finální pohovor

Osobní pohovor s partnery společnosti.

Karierní cesta

Student junior

Rozkoukávám se v novém prostředí a plním jednodušší odborné úkoly i v angličtině, tím si osvojuji odpovídající techniky a postupy. Komunikuji s úřady a jezdím na soud nahlížet do spisu.

Paralegal

Zpracovávám rešerše, připravuji právní dokumenty, podání a smlouvy, píšu články, začínám komunikovat s klienty, získávám větší samostatnost.

Koncipient

Zpracovávám menší projekty, komunikuji s klienty, účastním se schůzek s klienty a soudů, aktivně se zapojuji do projektů.

Tomáš Brůha

Na všem se dá domluvit, vycházíme si vstříc. Na rozdíl od jiných advokátních kanceláří tu člověk nemá pocit, že je pouze nahraditelný stroj na peníze. A to jsem v předchozí kanceláři zažíval často.

Advokát

Zpracovávám celé projekty, přináším řešení, radím ostatním v týmu a komunikuji s klienty, specializuji se na konkrétní oblast, vedu schůzky s klienty, podílím se na výběrových řízeních juniornějších kolegů.

Jiří Mačát

Work-life balance je v Grant Thornton lepší, než znám ze svých dřívějších zkušeností i vyprávění kamarádů z jiných advokátek. Prakticky vždy se dá odejít domů v oficiální konec pracovní doby, funguje home office a na všem se dá rozumně domluvit.

Partner

Mám zodpovědnost za řízení projektů, rozhoduji o řešeních, vedu schůzky s klienty, získávám nové klienty, mentoruji juniorní kolegy a zodpovídám za jejich rozvoj.

Volné pozice

Pracovní pozice
Oddělení
Město
Advokátní koncipient s NJ Praha hl.m. Legal Praha hl.m.
Web tymjenejvic.cz říká:
This is a warning message.