Vyber si pozici Potkejme se
Zůstaň v kontaktu

Legal

Neplav v právu, stoupej s námi.

Legal

Jsme česká advokátní kancelář se silným týmem tvořeným právníky s rozsáhlými zkušenostmi z předních českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Jsme tedy více než obeznámeni s praxí mezinárodního prostředí, kterou dokážeme propojit s hlubokými znalostmi místních poměrů i legislativy, což nám umožňuje poskytovat široké spektrum právních služeb. Díky pestrému prostředí spolupracující poradenské společnosti u nás dostanete možnost zaměřit se na oblasti, které vás zajímají a dále tak rozvíjet svou praxi. Usilujeme o to, aby každý v kanceláři profesně i odborně rostl. Samostatnost oceňujeme, ale nikdy nebudeš na nic sám.

Právě hledáme

Průběh výběrka

1
Pošli CV

O předvýběr uchazečů se postará naše office managerka a některý z advokátů odpovídající za danou oblast.

2
Ukaž, kdo jsi a co umíš

Na osobní schůzce si prověříme tvé odborné znalosti, a zjistíme, jestli zapadneš do naší party.

3
Finální pohovor

Osobní pohovor s partnery společnosti.

Karierní cesta

Student junior

Rozkoukávám se v novém prostředí a plním jednodušší odborné úkoly i v angličtině, tím si osvojuji odpovídající techniky a postupy. Komunikuji s úřady a jezdím na soud nahlížet do spisu.

Paralegal

Zpracovávám rešerše, připravuji právní dokumenty, podání a smlouvy, píšu články, začínám komunikovat s klienty, získávám větší samostatnost.

Koncipient

Zpracovávám menší projekty, komunikuji s klienty, účastním se schůzek s klienty a soudů, aktivně se zapojuji do projektů.

Gabriela Jandová

Každý den se můžu učit od seniorních advokátů. Taky mě baví, že mám možnost pracovat na zajímavých dlouhodobých projektech z různých právních oblastí, a to od jejich počátku až do konce.

Advokát

Zpracovávám celé projekty, přináším řešení, radím ostatním v týmu a komunikuji s klienty, specializuji se na konkrétní oblast, vedu schůzky s klienty, podílím se na výběrových řízeních juniornějších kolegů.

Jiří Mačát

Work-life balance je v Grant Thornton lepší, než znám ze svých dřívějších zkušeností i vyprávění kamarádů z jiných advokátek. Prakticky vždy se dá odejít domů v oficiální konec pracovní doby, funguje home office a na všem se dá rozumně domluvit.

Partner

Mám zodpovědnost za řízení projektů, rozhoduji o řešeních, vedu schůzky s klienty, získávám nové klienty, mentoruji juniorní kolegy a zodpovídám za jejich rozvoj.

Volné pozice

Pracovní pozice
Oddělení
Město
Paralegal Praha hl.m. Legal Praha hl.m.
Web tymjenejvic.cz říká:
This is a warning message.