Vyber si pozici Potkejme se
Zůstaň v kontaktu

Audit

Za čísly vidíme příběhy, u klientů i v našem týmu.

Audit

Přes padesát profesionálů v našem týmu věří, že pouze kvalitní tým dokáže poskytovat kvalitní služby a díky tomu mít spokojené klienty. Týmová spolupráce je proto naše mantra, která umožňuje efektivní práci na realizovaných auditorských projektech a posouvá nás všechny neustále dopředu. 

U nás se setkáš nejen s klasickým auditem, ale i s poradenstvím při projektech fúzí a akvizic nebo sprojekty konsolidovaných účetních závěrek a účetních závěrek sestavovaných dle IFRS nebo US GAAP. Pestrost auditu a s tím související každodenní obohacení je něco, co nás na něm baví nejvíc. U nás tak jeden den není jako druhý. 

Právě hledáme

Průběh výběrka

1
Pošli CV

Přilož i krátký motivační dopis, abychom věděli, proč jsme tě zaujali. Vybíráme si ty kandidáty, kteří vědí, proč k nám chtějí.

 

2
Testy

Není třeba mít obavy, zvládnou je často i studenti neekonomických fakult. Zajímá nás totiž tvé logické a analytické myšlení, schopnost práce s čísly a textem.

3
Finální pohovor

Probereme s tebou tvůj příběh a doptáme se na detaily z tvého CV a motivačního dopisu.

Karierní cesta

Analyst

Respektujeme, že je pro tebe vše nové a neznámé. Nemusíš mít strach, nenecháme tě se utopit v nových výzvách. Stáváš se pravou rukou Seniora, který tě zapojí do běžících projektů, kde připravuješ podklady, například konfirmační dopisy. Účastníš se inventury zásob u klientů, zpracováváš prvotní data od klientů a provádíš jejich základní analýzu. V průběhu auditu provádíš základní procedury jako třeba kontrolu bankovních účtů, mezd a vlastního kapitálu, testuješ výnosy a postupně se ti začíná propojovat teorie ze školy s reálnou praxí. Konkrétní vědomosti získáváš díky průběžnému mentoringu seniorních členů týmu. Zpětná vazba je zde velmi důležitá jak pro zajištění vlastní kvality auditu, tak i pro tvůj další rozvoj.

Karolína Blažková

Oceňuji možnost flexibility, protože standartně chodím do práce 3 dny a 2 dny mám online výuku. Ve zkouškovém období jsem chodila jen 2 dny, abych se stihla připravit na zkoušky. V tomto ohledu mám u svého manažera velkou podporu.

Senior Analyst

Vedeš menší auditorské zakázky, tedy jednodušší a běžnější části auditu. Řídíš a koordinuješ práci juniorů. Odpovídáš za komunikaci a časování vůči klientovi v jednotlivých fázích auditu, tedy od podkladů pro posouzení, zakázky a plánování, zaslání požadavků k auditu, domluvení účasti na fyzické inventuře až po organizaci vlastní realizace předauditu a auditu u klienta.
Po zpracování auditu u klienta odpovídáš za kvalitu zpracování auditních oblastí svého týmu a následnou komunikaci s auditním partnerem. Jsi odpovědný za kontrolu spisu svého týmu. V této fázi se řada Senior analystů rozhodne stát auditory a složit auditorskou zkoušku.

Kateřina Burianová

Každý senior má na starost své projekty, na kterých spolupracuje s konzultantkou nebo manažerkou. Pro mě je takto ustálený tým velkou výhodou a jsem za to ráda. Sedli jsme si lidsky, výborně se známe, pomáháme si, a hlavně mezi sebou máme skvělé vztahy.

Consultant

Máš už více zkušeností, vedeš si komplikovanější zakázky, jsi zodpovědný za posouzení auditorských rizik, řídíš tým seniorů a analystů, radíš a zajišťuješ podporu seniorům a analystům. Máš konečné slovo nad podobou auditorského výroku, podílíš se na projektech mimo samotný audit, zejména v poradenství při fúzích a akvizicích, v oblasti due dilligence a konsolidacích. Obvykle vedeš úvodní rozhovory s klientem a následně s ním komunikuješ složitější a komplexnější problematiku.

Manager

Máš na starosti svůj pětičlenný tým, přiřazuješ úkoly na jednotlivých zakázkách dle jejich složitosti. Ve spolupráci se svým týmem připravuješ nabídky na nové zakázky, formuješ a rozvíjíš svůj tým, a to nejen v odborné oblasti. Ve spolupráci s Partnerem se podílíš na rozvoji celé Service Line , udržuješ a rozvíjíš vztahy s klientem, významně se podílíš na akviziční činnosti a rozšiřování portfolia služeb stávajícím klientům.

Marko Verbytský

V auditu jsem nejmladším manažerem. Základním předpokladem pro karierní růst je schopnost vést juniorní členy týmu.

Partner

Jsi zodpovědný za Service Line jako celek a za rozvoj, řízení a koordinaci celého týmu. Tvou hlavní úlohou je akviziční činnost, budování vztahu se stávajícími klienty a komunikace s těmi potenciálními. Podílíš se na strategickém rozvoji celé skupiny Grant Thornton Česká republika, rozvíjíš auditní témata v rámci skupiny členských firem Grant Thornton InternationaI. Z pozice člena KAČRu se podílíš na úpravách legislativního rámce a na edukaci odborné veřejnosti.

Volné pozice

Pracovní pozice
Oddělení
Město
Samostatná účetní - zkrácený úvazek Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Audit analyst - pobočka Brno Brno Audit Brno
Manažer auditního týmu - pobočka Brno Brno Audit Brno
Financial Consultant - mezinárodní tým Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
IFRS Consultant Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
IFRS Junior Specialist Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Consultant v oddělení auditu Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Audit Analyst Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Web tymjenejvic.cz říká:
This is a warning message.