Vyber si pozici Potkejme se
Zůstaň v kontaktu

Audit

Za čísly vidíme příběhy, u klientů i v našem týmu.

Audit

Přes padesát profesionálů v našem týmu věří, že pouze kvalitní tým dokáže poskytovat kvalitní služby a díky tomu mít spokojené klienty. Týmová spolupráce je proto naše mantra, která umožňuje efektivní práci na realizovaných auditorských projektech a posouvá nás všechny neustále dopředu. 

U nás se setkáš nejen s klasickým auditem, ale i s poradenstvím při projektech fúzí a akvizic nebo sprojekty konsolidovaných účetních závěrek a účetních závěrek sestavovaných dle IFRS nebo US GAAP. Pestrost auditu a s tím související každodenní obohacení je něco, co nás na něm baví nejvíc. U nás tak jeden den není jako druhý. 

Právě hledáme

Průběh výběrka

1
Pošli CV

Přilož i krátký motivační dopis, abychom věděli, proč jsme tě zaujali. Vybíráme si ty kandidáty, kteří vědí, proč k nám chtějí.

 

2
Testy

Není třeba mít obavy, zvládnou je často i studenti neekonomických fakult. Zajímá nás totiž tvé logické a analytické myšlení, schopnost práce s čísly a textem.

3
Finální pohovor

Probereme s tebou tvůj příběh a doptáme se na detaily z tvého CV a motivačního dopisu.

Karierní cesta

Analyst

Respektujeme, že je pro tebe vše nové a neznámé. Nemusíš mít strach, nenecháme tě se utopit v nových výzvách. Stáváš se pravou rukou Seniora, který tě zapojí do běžících projektů, kde připravuješ podklady, například konfirmační dopisy. Účastníš se inventury zásob u klientů, zpracováváš prvotní data od klientů a provádíš jejich základní analýzu. V průběhu auditu provádíš základní procedury jako třeba kontrolu bankovních účtů, mezd a vlastního kapitálu, testuješ výnosy a postupně se ti začíná propojovat teorie ze školy s reálnou praxí. Konkrétní vědomosti získáváš díky průběžnému mentoringu seniorních členů týmu. Zpětná vazba je zde velmi důležitá jak pro zajištění vlastní kvality auditu, tak i pro tvůj další rozvoj.

Viktorie Kroftová

Mám ideální brigádu při studiu. Bála jsem se, že práce v auditu bude hodně stereotypní, a přitom je každá firma úplně odlišná.

Senior Analyst

Vedeš menší auditorské zakázky, tedy jednodušší a běžnější části auditu. Řídíš a koordinuješ práci juniorů. Odpovídáš za komunikaci a časování vůči klientovi v jednotlivých fázích auditu, tedy od podkladů pro posouzení, zakázky a plánování, zaslání požadavků k auditu, domluvení účasti na fyzické inventuře až po organizaci vlastní realizace předauditu a auditu u klienta.
Po zpracování auditu u klienta odpovídáš za kvalitu zpracování auditních oblastí svého týmu a následnou komunikaci s auditním partnerem. Jsi odpovědný za kontrolu spisu svého týmu. V této fázi se řada Senior analystů rozhodne stát auditory a složit auditorskou zkoušku.

Kateřina Valentová

Každý senior má na starost své projekty, na kterých spolupracuje s konzultantkou nebo manažerkou. Pro mě je takto ustálený tým velkou výhodou a jsem za to ráda. Sedli jsme si lidsky, výborně se známe, pomáháme si, a hlavně mezi sebou máme skvělé vztahy.

Consultant

Máš už více zkušeností, vedeš si komplikovanější zakázky, jsi zodpovědný za posouzení auditorských rizik, řídíš tým seniorů a analystů, radíš a zajišťuješ podporu seniorům a analystům. Máš konečné slovo nad podobou auditorského výroku, podílíš se na projektech mimo samotný audit, zejména v poradenství při fúzích a akvizicích, v oblasti due dilligence a konsolidacích. Obvykle vedeš úvodní rozhovory s klientem a následně s ním komunikuješ složitější a komplexnější problematiku.

Jan Zvolský

Vzpomínám na první měsíce a přiznávám, že nebyly vzhledem k nárokům vůbec jednoduché. Nicméně této výzvy nelituji, naopak – měl jsem možnost rychle získat nové znalosti a zkušenosti a kariérně vyrůst.

Manager

Máš na starosti svůj pětičlenný tým, přiřazuješ úkoly na jednotlivých zakázkách dle jejich složitosti. Ve spolupráci se svým týmem připravuješ nabídky na nové zakázky, formuješ a rozvíjíš svůj tým, a to nejen v odborné oblasti. Ve spolupráci s Partnerem se podílíš na rozvoji celé Service Line , udržuješ a rozvíjíš vztahy s klientem, významně se podílíš na akviziční činnosti a rozšiřování portfolia služeb stávajícím klientům.

Partner

Jsi zodpovědný za Service Line jako celek a za rozvoj, řízení a koordinaci celého týmu. Tvou hlavní úlohou je akviziční činnost, budování vztahu se stávajícími klienty a komunikace s těmi potenciálními. Podílíš se na strategickém rozvoji celé skupiny Grant Thornton Česká republika, rozvíjíš auditní témata v rámci skupiny členských firem Grant Thornton InternationaI. Z pozice člena KAČRu se podílíš na úpravách legislativního rámce a na edukaci odborné veřejnosti.

Volné pozice

Pracovní pozice
Oddělení
Město
Senior Audit Analyst Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Audit analyst - specialista v konsolidačním týmu Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Audit Manager Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Týmová Back Office Assistant Praha hl.m. Centrála Praha hl.m.
IFRS Consultant Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Consultant v oddělení auditu Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Audit Analyst Praha hl.m. Audit Praha hl.m.
Web tymjenejvic.cz říká:
This is a warning message.