Vyber si pozici Potkejme se
Zůstaň v kontaktu

Transformation: Poznej náš tým!

  • Úvod
  • Příběhy našich lidí

S transformacemi a změnami je to stejné jako při jízdě na jankovitém koni. Hází to, máte plné ruce práce, abyste udrželi směr, a oba máte svou hlavu a názor – samozřejmě opačný. S dobrým žokejským týmem ale máte víc než jen naději, že se do cíle dokodrcáte ke spokojenosti své i koně. A pokud je trenér machr, tak i občasný pád berete jako zábavu. A přesně tak to funguje v našem týmu.

Díky tomu jsme schopni pochopit klienty, kteří jsou v podobné situaci a potřebují toho svého oře trochu pokrotit. Dobře – a teď bez té koňské hantýrky. Prostě umíme projektově a procesně zmáknout velké programy i portfolia, řídit krize a změny, založit zbrusu novou projektovou kancelář a procesy a projekty našich klientů hodit do lajny tak, aby se v sedle řízení drželi opravdu pevně.

Pokud se neradi nudíte, chcete žít projektovými strastmi a slastmi našich klientů, a to všechno s jistotou a nadhledem díky podpoře a profesionalitě svých kolegů, tak je to jasné. Naše transformační partička je pro vás jako dělaná.

Těšíme se!

Honza Zajíček

Jmenuji se Honza. Moje profesní cesta začala na konci června 1995, kdy jsem si jako mladý zajíček hrdě převzal výuční list v oboru kuchař/číšník. Uběhla celá řada let a já to dotáhnul na partnera GT a vedoucího týmu Transformation. V GT se věnuji primárně řízení komplexních projektových programů, projektovému řízení, zajištění quality assurance, školení a budování projektových kanceláří. Za svůj profesní život jsem se naučil hodně věcí, ale jedna životní zkušenost je nejcennější – bez dobrého týmu nelze dělat dobrou práci. A my v Transformation dobrou práci odvádíme!

Michal Houška

Ahoj, jmenuji se Michal. Moje kariéra začala před mnoha lety v bance, kde jsem působil jako bankovní poradce. Uteklo mnoho let, nabyl jsem spoustu zkušeností a stal jsem se Managerem v GT, kde působím jako projektový/programový manažer a zúročuji své pracovní zkušenosti. Jsem zde zatím poměrně krátkou dobu, nicméně už teď mohu bez jakýchkoli rozpaků říct, že jsem tu rád. A proč? Kromě skvělého šéfa a super kolegů, kteří tě podpoří, pomohou a něco nového tě naučí, je tu výborná chemie v týmu, chceš-li „team spirit“. V Transformation se nikdo nenudí, projekty jsou velmi zajímavé jak svou formou, tak svým jedinečným obsahem.

Katka Benešová

Do Grant Thornton Advisory jsem nastoupila jako čerstvý absolvent na pozici Business Analyst, a to v roce 2016. Od té doby uběhlo pár let a zpětně musím říct, že je to fakt jízda, letí to. Za těch několik let jsem měla možnost spolupracovat nejen na projektech napříč odvětvími, ale také napříč jednotlivými interními týmy a rozšiřovat si tak svou odbornost.

GT ti dává možnost vyzkoušet si, co tě bude naplňovat, najít se a postupně se profilovat a časem být odborník v rámci oblasti, která ti bud nejblíž. Tou mojí, na které jsem vyrostla, je právě projektové řízení a budování projektových kanceláří, ale i procesní řízení a procesní optimalizace. Tyto znalosti a dovednosti jsem pak měla možnost zúročit při svém půlročním působení „on-site“ u klienta, což zpětně také hodnotím jako velice cennou zkušenost, které mi dala zcela reálnou možnost nahlédnout pod pokličku fungování jiné společnosti.

V GT máš možnost se rozvíjet tak rychle, kolik tomu sám dáš, z naší strany se ti podpory vždy dostane. Na GT oceňuji, jaký objem zkušeností, dovedností a znalostí jsem díky práci tady mohla získat. Pokud je to i to, co hledáš právě ty, jsme ta správná volba. Pošli CV a potkejme se na pohovoru. Těším se!

Karel Seidel

Jmenuji se Karel, ale slyším i na Karlos nebo Vémola a toto je v krátkosti moje cesta do GT.

Po dokončení školy a několika letech v bankovním sektoru jsem potřeboval změnu. Nechtěl jsem však nastoupit do dalšího korporátu. Hledal jsem spíše společnost s punkovou atmosférou, která mi zároveň umožní dále profesně růst. A ano, tou GT bezesporu je. To, že to bude v „GTéčku“ jiný než u konkurence, jsem zjistil už při pohovoru. Na něm budeš mít možnost i ty povídat si jak s juniorními kolegy, svým budoucím tutorem, tak i s partnery společnosti. Nebudu lhát, pohovor do GT nepatří mezi nejjednodušší. Už samotná účast na něm je ale skvělou zkušeností. Od mého nástupu uběhlo již pár let. V GT se toho od té doby hodně změnilo – z pár desítek zaměstnanců je nás teď několik stovek, přestěhovali jsme se do nových kanceláří a portfolio našich klientů se stále rozrůstá. Jedno ale zůstává – skvělí kolegové, kteří stále tvoří tu ojedinělou firemní kulturu, kvůli které jsem se tenkrát rozhodl právě pro GT.

Na práci v Transformation se mi líbí, že nakoukneš pod pokličku firem napříč odvětvími a že nespočívá v „pouhém“ projektovém managementu. Naše projekty začínají již o krok dříve. Osobně jsem se tak podílel na návrhu konkrétních změn klíčových procesů vycházejících z nové strategie klienta. Následně jsem odřídil vývoj jejich IT podpory i samotné uvedení v praxi, které bývá zpravidla největší výzvou. Na závěr bych rád dodal, že to, že nastoupíš k nám do Transformation ještě neznamená, že si nemůžeš zkusit nic jiného. Pokud tě stejně jako mě zajímá například data management, v GT dostaneš šanci podílet se i na takto zaměřených projektech. Hodně štěstí při pohovoru a těším se, až se poznáme osobně :)

Alena Trojanová

Proč jsem v týmu Transformation? Jednoduché – jsem typ „houba“. Jak nenasávám nové informace a neučím se něco nového, tak jsem nesvá. A projekty u nás jsou jako obrovský bazén novinek, překvapení a nových věcí, které se s každým projektem musíte naučit nebo si na ně musíte zvyknout. Rozdíl oproti předchozím zaměstnáním pro mě není v těch věcech, které člověk probírá během náborového pohovoru. Je to tak, že mám po fakt dlouhé době v práci pocit, že tenhle bazén s inspirací jen tak nevyschne. A to nejdůležitější na konec – jsou to prostě bezvadní kolegové. Fakt.

Web tymjenejvic.cz říká:
This is a warning message.