Překvap se tím,

co dokážeš

Tým je nejvíc

Pro nás to není klišé, ale realita a svým způsobem odměna. V týmu máte vždy nablízku lidi, kteří vám pomohou a neustále vás posouvají dál. Tým je pro nás zdroj zkušeností, znalostí a inspirace.

Vítáme férové týmové hráče, kteří respektují pravidla, umí improvizovat a potřebují velkou hrací plochu, aby mohli plně projevit svůj potenciál.

Láká tě taková hra?

S námi budeš utvářet tvář nejvyššího businessu dneška a zítřka 

Jsme sehraný tým, který hýbe nejvyšším businessem v oblasti manažerského, strategického, transakčního a daňového poradenství, účetnictví a auditu.

Sídlíme v srdci Prahy, minutu od Václavského náměstí a pár kroků od prvotřídních barů, burgráren a restaurací, kde si po práci umíme řádně odpočinout.

Po světě je nás více než 50,000 ve 135 zemích světa, což nám poskytuje silné zázemí a mezinárodní know-how. V Praze je nás tak akorát, aby byl slyšet hlas každého člena týmu.

lidí v týmu

studentů a absolventů

klientů v tomto roce

v týmu si kryjeme záda…

U NÁS SE RYCHLE DOSTANEŠ K PRÁCI

PRO VELKÉ KLIENTY

a NESKONČÍŠ JEN U KOPÍRKY

jaká je práce v poradenství

Jaký jsme tým?

Jaký jsme tým?

K Vánocům jsme si nadělili hned několik dárečků. Náš tým si zahrál v nových videích, která představují základní principy našeho fungování. Mrkněte se na výsledek.

Have you met Robert?

Have you met Robert?

Pokud nás na sítích sledujete, tak už asi ano 🙂 Náš Robert Vácha je právě v bruselské kanceláři, kde rozjíždí pobočku Grant Thornton EU Services....

Právě hledáme

Konzultant / Business Analyst – oceňování majetku

Konzultant / Business Analyst – oceňování majetku

Jsi to ty? Právě hledáme studenty nebo absolventy, kteří mají zájem o oceňování podniků, nehmotného majetku a oběžných aktiv. Studentům 4. až 5. ročníků vysokých škol nabízíme částečný úvazek při studiu, absolventům můžeme nabídnout plný úvazek. U nás se najdeš, pokud...

Business Analyst se zaměřením na ICT a řízení IT projektů

Business Analyst se zaměřením na ICT a řízení IT projektů

Jsi to ty? Máš analytickou hlavu, smysl pro přesnost a detail? Chceš se hodně naučit a rychle získat zkušenosti? Právě hledáme studenty a čerstvé absolventy se zájmem o řízení IT projektů a chutí rozvíjet se. Studentům 4. a 5. ročníků vysokých škol nabízíme částečný...

Business Analyst se zaměřením na transakční poradenství

Business Analyst se zaměřením na transakční poradenství

Jsi to ty? Láká tě spolupráce s private equity fondy, vrcholovými manažery a vlastníky firem napříč všemi obory při rozhodování o nákupech či prodejích podílů anebo aktiv v jiných společnostech? Nebojíš se komunikovat a bavilo by tě v týmu vymýšlet smysluplné business...

CO TĚ ČEKÁ NA CESTĚ DO GRANT THORNTON

Ozvi se nám

Pošli nám své CV a pár vět o sobě na email tymjenejvic@cz.gt.com

Rychlé rande

Série rychlých pohovorů s klíčovými členy Grant Thornton. Je to ideální způsob, jak se rozkoukat a zjistit, jestli je práce s námi to, co chceš – a to platí samozřejmě i naopak. Je to v podstatě nekonvenční assessment centrum – poznáš kdo jsme na vlastní kůži a my zjistíme, jestli jsi jedním z nás. Ověříme si, jak přemýšlíš nad výzvami a jak k nim přistupuješ.

Finální rozhovor

Pokud si sedneme, pošleme ti nabídku a pozveme tě ještě na jedno posezení. Popovídáš si s lidmi, se kterými budeš na projektech, zeptáš se na všechno další, co tě bude zajímat, a porozhlídneš se po kancelářích.

Gratulujeme

Jsi jedním z naší Grant Thornton rodiny – první výzvy a překvapení už na tebe čekají!

POZNEJ NÁS

Buď u toho, když vznikají velké věci!

Naše projekty posouvají firmy dál. Každý den nové výzvy, na které nikdy nejsi sám. Tvoje cesta začíná v Grant Thornton, tak nečekej a překvap se tím, co dokážeš!

Ještě váháš? Napiš a my se ti ozveme!

1 + 4 =