fbpx

Překvap se tím,

co dokážeš

Tým je nejvíc

Pro nás to není klišé, ale realita a svým způsobem odměna. V týmu máte vždy nablízku lidi, kteří vám pomohou a neustále vás posouvají dál. Tým je pro nás zdroj zkušeností, znalostí a inspirace.

Vítáme férové týmové hráče, kteří respektují pravidla, umí improvizovat a potřebují velkou hrací plochu, aby mohli plně projevit svůj potenciál.

Láká tě taková hra?

S námi budeš utvářet tvář nejvyššího businessu dneška a zítřka 

Jsme sehraný tým, který hýbe nejvyšším businessem v oblasti manažerského, strategického, transakčního a daňového poradenství, účetnictví a auditu.

Sídlíme v srdci Prahy, minutu od Václavského náměstí a pár kroků od prvotřídních barů, burgráren a restaurací, kde si po práci umíme řádně odpočinout.

Po světě je nás více než 50,000 ve 135 zemích světa, což nám poskytuje silné zázemí a mezinárodní know-how. V Praze je nás tak akorát, aby byl slyšet hlas každého člena týmu.

lidí v týmu

studentů a absolventů

klientů v tomto roce

v týmu si kryjeme záda

jaká je práce v grant thornton

Příběh Martiny: Moje cesta do Auditu

Příběh Martiny: Moje cesta do Auditu

Když jsem kdysi nastoupila na VŠE, tak jsem úplně nevěděla, do čeho jdu. V průběhu studia jsem se ale díky svým profesorům relativně brzo nadchla pro audit. Dnes jsem po 3 a půl letech v Grant Thornton za toto rozhodnutí velmi ráda.

tady NESKONČÍŠ JEN U KOPÍRKY

Právě hledáme

Junior Marketing Specialist

Junior Marketing Specialist

Hledáte zkušenosti v marketingu a chcete se rychle rozvíjet? Dáme vám mnoho příležitostí a překvapíte se tím, co dokážete.

Asistent/ka daňového poradce

Asistent/ka daňového poradce

Máš středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie či účetnictví? Hledáme juniorní kolegy a kolegyně na pozici Asistent(ka) auditora do Grant Thornton Tax & Accounting.

Asistent/ka auditora

Asistent/ka auditora

Máš středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie či účetnictví? Hledáme juniorní kolegy a kolegyně na pozici Asistent(ka) auditora do Grant Thornton Audit & Assurance.

Business Analyst

Business Analyst

Hledáme talentované studenty 4. až 5. ročníků vysokých škol, kteří dokáží samostatně vyhledávat a rychle analyzovat data do Grant Thornton Advisory.

POZNEJ NÁS

Buď u toho, když vznikají velké věci!

Naše projekty posouvají firmy dál. Každý den zažiješ nové výzvy, na které nikdy nejsi sám. 

Osobně se s námi můžeš setkat v říjnu na Veletrhu pracovních příležitostí Šance na VŠE.

 

Tvoje cesta začíná v Grant Thornton, tak nečekej a překvap se tím, co dokážeš!

Ještě váháš? Napiš a my se ti ozveme!

4 + 1 =